03 Ağustos
#12379579

Little Big Defolu Eşofmanı Değişim Yapmıyor!

14 Burda LTB mağazasından LTB marka eşofman altı satın aldım. Aldığım ürün defolu çıktığından değişim için mağazaya 1 ay içinde gittim. Mağazada ürünün defolu olduğunu kabul ettiler. Fakat faturayı almayı unutmuş olduğumdan işlemi gerçekleştiremedik. Daha sonra muhtelif sebeplerden ilgili mağazaya gidemedim. Müsait olduğum zaman da fatura tarihi üzerinden yaklaşık 1,5 ay geçmişti. Değişim süresi geçtiği işlemi alamayacağını söyledi yetkili. Defolu ürünü satarken kontrol etmemiş olmaları mağazanın sorunu değil mi? Ben; benden kaynaklanmayan bu sorunu çözmek için neden tekrar tekrar mağazayı ziyaret etmek zorunda kalıyorum. Üstelik ürünün defosunu kabul etmeye rağmen, süresi geçtiği için işlem yapamayıp, müşterisinden defolu ürün için para almak hangi iş ahlakına sığar? Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Rahmi Rahmi 735 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Rahmi31 Ağustos

    Fabrikaya incelenmek üzere gönderdiğim ürünün inceleme sonucu iadesi reddedilmiş. Ürüne hiçbir şey yapmadım. Bana defolu ürünü satıp iadesini almayan ltb haksız kazanç elde etti. Bunun gasp olduğunu düşünüyorum. Bir daha da ltb’nin önünden bile geçmem. Eşime dostuma da söyleyeceğim alışveriş yapmasınlar bu emek hırsızı mağazadan.

  • Rahmi05 Ağustos

    Bana ürünü incelemek üzere merkeze gönderme seçeneğinden hiç bahsedilmedi. Bunun için ne yapılması gerektiğini mağaza yetkilileriniz bilmiyor mu?

  • Little Big Temsilcisi05 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Ayıplı urun ıbrazlarında urununuzu faturasıyla bırlıkte magazamıza bırakmanız durumunda ıncelenmek uzere merkeze gonderılır ve cıkan sonuc dogrultusunda urununuzde bır uretım hatası varsa o zaman ıadenız ya da değişiminiz gerceklestırılır. Ancak mağazaların dırek iade yetkısı bulunmamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Direk değişim, kullanılmamış etiket üstünde ürünlerde faturasıyla beraber 30 gün içerisinde yapılabilmektedir. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları