29 Mayıs
#12046531

Little Big Dayak Yemediğimiz Kaldı!

Alışveriş için gittiğimiz Mersin Forum LTB mağazasında Suriyeli iki kadın çocuklarına kıyafet deniyorlar, olmayanı yere atıyorlar. Çocuğu sürekli çıplak tutuyor, giydiriyor çıkarıyor. Benim de kızım var yanımda erkek çocuk sürekli soyunup giyiniyor mağazanın ortasında. Bir satış temsilcisine seslenip prova odalarını kullanmaları için uyarmalarını söyledim. Satış elemanı arkadaş uyardı. Bir bağırtı çağırtı bir gürültü çocuk diyor aldırmıyorlar. Daha sonra bir bayanla ben uyarmak zorunda kaldık. Suriyeli Türkçe konuşmak istemiyor. İngilizce konuşuyor Türkçe konuşmasını istedik. Türkçe konuşmak istemedi. Suriyeli Türkçe'yi beğenmiyor ve İngilizce bağırıyor çağırıyor.


Bizde burası Türkiye burada Türkçe konuşulur dedik. Mağazada ne bir eleman ne müdür ilgilendi. Mağazanın içinde bağıran kadınlar ve bunları duymazdan gelen mağaza personeli resmen kendi memleketimizde ikinci sınıf vatandaş muamelesi gördük. Müdüre gittim adam beni dinlemedi bile Suriyeli diyor bende para var. Para var mağaza personeli bütün soruna ses çıkarmıyor. Kendi memleketimizde konuşmak için ya Arapça ya İngilizce bilmemiz gerekiyormuş...

Ayşe Ayşe 1.405 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi30 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. Mağazayla alakalı sıkayetınız ılgılı bırımlere ıletılmıstır gereklı uyarılar ve işlemler yapılacaktır. Hassasıyetınız ve donusunuz ıcın ayrıca teşekkür ederiz. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler