01 Ağustos
#12362087

Little Big Cevahir Şubesi Sorunlu Pantolon Satıyor

Cevahir AVM’deki LTB’den erkek arkadaşım ve bana 2 tane kot pantolon aldık. İlk giymede pantolon bollaştı belden düşüyor ve vücuda siyah boyası çıkıyor. Mağazaya söyledik, pantolonu incelemeye göndereceklerini söylediler, birkaç gün sonra olumsuz sonuçlandı. Şaşırmadık çünkü ürünlerini bildikleri için olumsuz yanıtını verdiler. Bu kadar para veriyorsunuz karşılığında sadece hizmet bekliyorsunuz ve size onu bile sağlayamıyorlar. Kampanya adı altında size kötü bir ürün satıyorlar, Kurumsallık sıfır, müşteri memnuniyeti sıfır, kalite sıfır, insanları saf yerine koyuyorlar, hakkımızı Tüketici Mahkemesinde arayacağız.

Ümran Ümran 919 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ümran03 Ağustos

    Cevahir LTB'den siyah pantolon aldık. İlk kullanımda bollaşma yaptı ve vücudumuzu siyaha boyadı. Mağazaya söyledik, incelemeye gönderildi, olumsuz sonuçlanmış. Verdikleri garantinin arkasında durmuyorlar. Müşterilerini mağdur ediyorlar. 300 küsur para verdik sonuç paramız boşa gitti, pazarda bile daha kalitelisi vardır. Pantolon üretimden kaynaklı sıkıntılı, vücudu boyamasıda LTB'nin üretim yapamaması. Şikayet yazıyorsunuz maalesef değişim yapamayız yazıyorlar. Bu ülkede Tüketici Mahkemesi var sorunlu olan malınızı hiç beklemeden Tüketici Hakem Heyeti'ne bildirin. Kendi isimlerinin kirleneceğini düşünmeden bizi mağdur ettiler. Kalite istiyorsanız sakın bu mağazaya yaklaşmayın, sattıkları defolu ürünlerinin arkasında duramıyorlar. Müşterilerine saygıları yok. 1 sene beklemek gerekse bile bu mağazayı Tüketici Hakem Heyeti'ne bildireceğiz.

  • Ümran01 Ağustos

    Ürününüzün sıkıntısı benden değil sizden kaynaklı, boyası vücuduma çıkan bollaşan pantolonunuzda bizim tek suçumuz sizin gibi kurumsallaşmamış bir yeri tercih etmek oldu, mahkemede hesaplaşırız

  • Little Big Temsilcisi01 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Kullanım sonrası yaşanılan problemlerde ürünler garanti kapsamında incelemeye alınır ve çıkan sonuç doğrultusunda yalnızca üretim kaynaklı ayıplı ürünlerde değişim ya da iade işlemi yapılır. Bu nedenle üzülerek belirtiriz ki red gelmiş ürünlerle ilgili işlem yapılamamaktadır. Bilginize İyi günler dileriz..

Ziyaretçi Yorumları