Little Big Çak Tekstil Defolu Ürünün Arkasında Durmuyor!

Uğur Uğur03 Mart 2019 14:23

LTB markası Çak Tekstil'den aldığım defolu ürünü fatura tarihinden sonra 1 hafta için de iade veya değişim sebebi ile geri götürdüm. Defolu ürün (delik) olduğunu bildikleri ve gördükleri halde ürünü değiştirmek ve iadesini yapmak istemedikleri için olivum şubesi zorluk çıkardı. Genel merkeze gönderip onay alınacak denildi. Halbuki Tüketici Mahkemelerine göre yasal süreç içinde istisnasız iade etme hakkım vardı. Faturası ile beraber teslim ettim kendilerine.

Daha sonrasında ürün iadesi kabul edilmiştir diye mesaj geldi. Tekrar olivum şubesine gittim iade işlemi için, almış olduğum faturayı tekrardan isteyip faturanız olmadan iade işlemi yapamayız diye reddettiler. LTB 'den gelen mesaj ve kayıtlarım mevcut olduğu halde sisteme girip kontrol dahi etmediler. Böyle şey mi olur? Defolu ürün sattığınız halde arkasında durmamak için elli takla atıyorsunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Uğur 04 Mart 2019 21:03

Merhaba Cevabınızı [email protected] Adresine göndermenizi rica ederim

Little Big Logo Little Big 04 Mart 2019 11:47

Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Maılınızle ılgılı ıletısım adresınızden tarafınıza donus yapılmıstır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler