Little Big Aylardır Yapılamayan Ücret İadesi

Lütfi Lütfi08 Eylül 00:25

1.5 2 ay kadar önce Little Big'ten 1 adet kot satın almıştık. Fakat kot pantolon 1 günde hemen bozuldu ve orijinalinden eser kalmadı. Konya'daki mağazaya götürdüm internetten aldığımız için ınternet mağazasına göndermeniz gerekir dediler. Ben UPS ile gönderdim haftalar sonra ancak ulaşabildi. Çok şükür en sonunda LTB den ulaştı mesajı geldi. Haftalar sonra benim aramam sonucunda yine çok şükür ürün iadesi dediler. Tamam dedim. 

Sonuçtan 1 hafta kadar sonra tekrar aradım iade yok yeni ürün yok ben takip etmesem sonuç yok. En sonunda iade mi yeni ürün mü dediler. Ben dedim iade istiyorum. Müşteri hizmetleri 15 on beş iş günü içinde iade olacağını söyledi. LTB benim paramı neden yok etti 15 iş günü iade süreci mi olur en fazla 2 gün içinde hesapta oluyor. Rica edeceğim ücret iademi yapın artık. Müşteri memnuniyeti 0. İlk alışverişim faciayla sonuçlandı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 17 Eylül 17:32

Merhaba Lütfi Bey, İadeniz 9.09.2020 tarihinde yatmış olup bankanın size aktarması 1-4 iş günü içerisinde olmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. LTB Müşteri Destek.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler