sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Little Big Ayıplı Ürün

Fatih Fatih30 Eylül 12:05

LTB online mağazasından bir süre önce 9 adet beyaz t-shirt aldım tişörtlerin 3 tanesinde firmanın kendi hatasından kayaklı tükenmez kalem lekeleri var. Bende haliyle ayıplı ürün olduğu için  iade yolladım. Para iademi yaparken firma kendi hatası olmasına rağmen benden kargo parası kesmiş bunu üzerine firma ile iletişime geçtim kendileri iade olduğu için kargo kesildi yoksa kesmeyecektik diye bir mail attılar.

T tişörtler kendilerinin hatası yüzünden bana ayıplı geldi.  geri gönderdim kargo parası kestiler. Benden kaynaklı ne beden olmaması ne beğenmemem gibi bir durum söz konusu değilken böyle bir uygulama dünyada sadece bu firmada var sanırım. Özür dileyecekleri yerde ya da hatalarını telefi edecekleri yerde bir de üstüne kargo parası kesiyorlar süper firma politikası.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 16 Ekim 08:34

Merhaba Fatih Bey, İsteğiniz üzere kargo bedeli olan 7,90 TL iadenizi kredi kartınıza iade olarak tanımlanmıştır. Bankanın size aktarması 4 iş gününü bulabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. LTB Müşteri Destek.

profile-icon Fatih 13 Ekim 17:06

Daha kaç defa yazacağım acaba sipariş numaramı burda bile kalitenizi belli ediyorsunuz daha doğru düzgün takip sisteminiz bile yok yazıklar olsun daha da diyecek bir şeyim yok

profile-icon Fatih 08 Ekim 00:49

Son olarak ayrıca da neden puan yüklemesi yapıyorsunuz ben sizden alışveriş yapmak istemiyorum o haksız olarak yapmış olduğunuz para kesintisini lütfen benim banka kartıma yapınız ben sizden puanla alışveriş yapmadım k. Kartı ile yaptım ve bir daha yapmayacağımı da belirttim lütfen puan değil para iadesi yapınız eğer yapamıyoruz öyle bir uygulamamız yok diyorsanız da bunu bana resmi olarak yazı ile mailime belgeli olarak yollayınız ki bende mahkemeye gittiğimde ayıplı ürünün parasını geri vermiyorlar bu da vermediklerine dair belgeleri diye sunayım teşekkür ederim.

profile-icon Fatih 08 Ekim 00:44

Merhaba tarafıma ulaşmış bir mailiniz bulunmamaktadır eğer bu mail gönderdiğinizi iddia ediyorsanız lütfen göndermiş olduğunuz maili gün tarih belli olacak şekilde ekran fotoğrafı alıp tarafıma göndermenizi rica ederim ayrıca size gelen bil iletildi raporu var ise onu da iletmenizi rica ederim. İyi günler

Little Big Logo Little Big 07 Ekim 11:35

Merhaba Fatih Bey, Konuyla alakalı olarak size 30.09.2020 tarihinde 7,90 TL kargo puanın tanımlandığına dair e-mail gönderilmiştir. LTB Müşteri Destek.

profile-icon Fatih 07 Ekim 10:34

6 gün önce sipariş numarası istediler burda da okunulan gibi ama hala dönüş olmadı tam beklentilerim gibi bir firma olduğunu bir kez daha doğruladılar.

profile-icon Fatih 30 Eylül 23:05

Sipariş numarası 307829144

Little Big Logo Little Big 30 Eylül 18:20

Merhaba Fatih Bey, Size daha iyi yardımcı olabilmek adına sipariş numaranızı alabilir miyiz. LTB Müşteri Destek.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler