Little Big Ayıplı Malı Değiştirmiyorlar

İsmail İsmail17 Eylül 00:31

Satın aldığım kot pantolonun fermuarının üstünde bulunan kumaş parçasının kıvrılması neticesinde fermuar ortaya çıkıyor (fotoğraflarda görünüyor). Pantolonu satın alırken böyle bir sorunu fark etmemiştim. Ürünü ilk giydiğim gün, öğretmen olduğum için okula gittim. Sorunu ancak ders esnasında öğrencilerin gülüşmelerinden ve beni uyarmalarından sonra anladım. Bu çok utanç verici bir durum oldu. Pantolonu ikinci kez giyemedim bile.

İlgili ürünü Ankara'dan satın aldım, fakat Nevşehir'de ikamet ettiğim için ürünü Nevşehir Forum içinde bulunan Little Big mağazasına götürdüm ama bana yardımcı olmadılar. Pandemi nedeniyle Ankara'ya da uzun süre gidemedim. Ancak bu yaz tatilinde yasakların kalkmasıyla birlikte ürünü ilgili firmaya götürebildim ve yukarıda belirtmiş olduğum mazeretimi bildirerek ürünü birebir değişim talebinde bulundum. Ürün incelemeye gönderildi ve üründe sorun olmadığı gerekçesiyle değişim yapılamayacağı tarafıma açıklandı. Tekrar inceleme talebinde bulundum ve yine olumsuz cevap aldım. Ürünü iade etmek değil, sadece değişim talebinde bulunmama rağmen böyle bir mağduriyet yaşadım. 

Yıllardır alışveriş yaptığım Little Big firması ile ilgili yaşadığım bu olumsuz tecrübe, markanın gerçek kalitesini ortaya koymuştur. Ürünlerinin arkasında duramıyorlar bile. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon İsmail 21 Eylül 13:37

Aldığım ürün defolu değil ki. Ben ürünü mağaza zincirlerinizden birinden satın aldım. Ürün satışı yapılırken bana ürünün defolu veya ayıplı olduğu söylenmedi.

Little Big Logo Little Big 18 Eylül 17:17

"Sayın Müşterimiz, Konuyu ilgili departmanımızla görüşmemize istinaden, ürününüzde herhangi bir kumaş, kalite hatasına rastlanmaması sebebiyle red kararı verilmiştir. Ürün değişimi ya da iadesi maalesef ki kabul olmuş ayıplı ürünlerde gerçekleşebilmektedir. Bilginize, İyi günler dileriz..."

profile-icon İsmail 17 Eylül 13:21

Çak Tekstil Sanayi ve Ticaret a. Ş. Ayvalı Halil Sezi Epkut Cad. Keçiören / Ankara

Little Big Logo Little Big 17 Eylül 08:27

Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Size yardımcı olabilmek adına işleminizi hangi mağazadan gerçekleştirdiğinizi öğrenebilir miyiz?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler