22 Nisan
#11875479

Little Big Asla Müşteri Odaklı Değil!

Eşimin doğum günü dolayısıyla Adana Optimum LTB mağazasından 5-6 parça ürün aldım. Daha sonra eşim ürünleri değiştirmek istedi haliyle o olmadan alınmış ürünlerdi. Faturamız ve ürünlerle evimin hemen altındaki Türkmenbaşı LTB mağazasına gittiğimizde ürünü değiştiremeyeceklerini, yeni açılmış bir mağaza olduklarını oranın firmaya buranın şahsa ait olduğunu söylediler ve değişim yapmadılar. Asla müşteri memnuniyeti odaklı değiller. Resmen bizi mağazadan göndermek için çabaladılar. Evimin altında olan bu mağazaya bir daha asla gitmeyeceğimi bildirmek istiyorum. Mümkün olduğunca da bu durumu çevremle paylaşacağım.


Çünkü Optimum mağazasındaki tüm ürünlerden zaten almış olduğumdan hepsi kullanılmayacak vaziyette elimde kaldı. Bu arada bir Instagram blogeri olarak gözümüzde kurumsal olan bu firmanın bu şehirde daha fazla büyümemesi için düşüncelerimi elimden geldiğince yaymaya çalışacağım.

Merve Merve 424 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Little Big Temsilcisi22 Nisan

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede iletişim bilgilerinizden tarafınıza donus yapılacaktır. Bılgınıze Iyı gunler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları