sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Little Big -947 Yeşil Mont 3. Giymede Dikiş Attı

Banu Banu22 Aralık 2019 17:14

LTB'den geçen yıl spor mont aldım eşime. Bir iki giymede sırt kısmı dikişlerden açıldı. Kumaşı da paraşüt kumaş olduğu için tadilatı imkansız. faturayı da atmıştık mağazaya soramadık. Böyle bir markaya yakışmadı. Kotumdan montumuza LTB idi güven kırıcı oldu. O kadar para vermiştik.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Banu 24 Aralık 2019 20:32

Kırtasiyeciği azaltmak için bir an önce elde fatura yerine sistem kaydı üzerinden bize yardımcı olursanız kimse mağduriyet yaşamaz. Size güvenip elimize aldığımız faturalar için çöp aramayız hem. Saygılar

Little Big Logo Little Big 23 Aralık 2019 09:29

Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın tesekkur ederız. Tuketıcı haklarında da belırtıldıgı uzere tum sektorlerde oldugu gibi tekstil urunlerinde de yapılacak ıslemler ıcın fatura ıbrazı zorunludur. Ürününüzün garanti kapsamına girmesi için faturanızı saklamanız gerekmektedir. Test ıslemı sonucunda urunde uretım hatası tespıt edılmesı durumunda ıade ya da degısım hakkınız dogacagı ıcın satıs esnasında uc nusha olarak duzenlenen faturalarımızın ıkı nushası bu tarz ıslemlerde kullanılabılmesı ıcın musterılerımıze taktım edılmekte, fırmamızda kalan ucuncu nusha ıle yasal prosudurler geregı muhasebesel ıslemler ıcın kullanılmaktadır. Magazalarımızda da faturasız ıslem yapılmadığı ozellıkle yazılı olarak belırtılmektedır. Üzüntümüzü belirtiriz ki ancak urunun sızde bulunan orjınal faturası ıle ıslem yapılabılmektedır. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bilginize İyi günler dileriz..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler