07 Mayıs
#11936241

Little Big 2 Yıl Garanti Diyor Ama Değişim Yapmıyor

Çorlu LTB mağazasından birkaç parça giyim eşyası ile birlikte siyah sweatshirt aldım, ertesi gün giydim ve atletim simsiyah tüy oldu bende kısa programda yıkadım, yaka kısmında tüylenme ve görüntü olarak bozuldu. Ben de değişim talep ettim. Gelen cevap; ret oysaki bana 2 yıl garanti var demişlerdi. İlk yıkamada bu hale gelen ürün 2 yılda ne olur? Üstelik garantiye girmesi için ne gerekiyor? İlla yırtılması mı lazım?

Feridun Feridun 1.288 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Feridun08 Mayıs

    Zaten yardımcı olsanız şaşırdım maşallah sitede yüzlerce şikayet var bir tanesine bile olumlu dönüş yapmamış hep kendinizi haklı çıkarmışsınız

  • Little Big Temsilcisi08 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C318870 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ıncelemede uretım kaynaklı herhangı kumaş, kalıte hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler