Little Big 1 Kere Deneme Amaçlı Giyilen Kot Değişmiyor!

Tarık Tarık27 Şubat 13:58

3 gün önce LTB Cevahir mağazasından kot pantolon aldım. Almış olduğum kot pantolonu bir gün evde giydim. Daha sonra oturma sırasında diz arkasında çok fazla toplanarak sanki 1 hafta giyilmiş kot izlenimi verdiğini ve de diz arkasında rahatsızlık verdiği için ürünün kusurunu göstermek ve de başka bir ürün almak maksadıyla fatura ve etiketleriyle Cevahir LTB mağazasına geri götürdüm. 

Kasada duran görevli ürün giyilmiş olduğu için ürün değişimi kabul etmiyoruz diye diretti. Müdürünü çağırmasını talep ettim. Müdür diye yine çalışanlardan birisi geldi. Ve sizin ürünün arkasında katlanma izleri var biz bunu reyona koyamayız diye gülünç bir açıklama yaptı. 

Diğer mağazalarda 1 ay içinde çok kez giyilen bir üründe değişim yapılabilirken açıkçası 1 defa giyilen ve diz arkasında toplanma kusuru olan bir kotun deforme dolayısıyla değişim talebinin merkeze ileteceği bahanesiyle 3 gün beni bekletecek olmaları ve de sonucun ne olacağının da belli olmaması LTB gibi büyük markanın benim gözümde aşağılara düşmesine neden oldu. 

Bir kez giydiğim ürünün çok kısa sürede diz arkasında toplanması ürün kalitesini gözler önüne seriyor. Ayrıca istesem ürünü ütüleyip getirebilirdim. 

Sorunu gösterme ve dürüst olma düşüncesiyle geldiğim mağaza beni hayal kırıklığına uğrattı. Kendi reyonlarındaki bir sürü ürün katlı olup onlar katlama izi diye geçiştirdiler.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Tarık 03 Mart 18:53

LTB Mağazası Merkezinden Şok Karar! 5 gün önce 1 Kere evde deneme maksatlı giyilen kot pantolonun diz arkasında toplanması ve rahatsızlık vermesi sebebiyle ürün değişimi işin talepte bulunmuştum. Ürünü değiştiremeyeceklerini söyleyen mağaza görevlileri ürünün kusurunu kabul etmeyip ürünü giyildi diye ve deformasyona uğraması sebebiyle merkezde 3 gün içinde test edeceklerini söylediler. 5 gün geçtikten sonra LTB Cevahir Mağazasından şok bir mesaj geldi. Diğer mağazalarda nereden baksanız 30 gün değişim hakkı bulunurken 1 gün geçmiş bir ürünün değişimini red ettiler. Bu karar ülkemiz adına LTB’ nin Türk Markası olması dolayısyla onur ve gurur kırıcı bir durumdur. Lakin bir İTÜ’ lü olarak Şişli Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti Başkanlığına en kısa sürede bu yasal olmayan ve etik dışı durumu düzeltmek maksadıyla başvurumu gerçekleştirip hakkımı elde edeceğim. Saygılar...

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler