10 Ağustos
#12419909

Little Big 1 Hafta Kullandığım Jean

Afyonkarahisar Park Afyon AVM'den almış olduğum siyah jean kullanma talimatlarına uygun şekilde ilk kez yıkanmasına rağmen renginde problem yaşadım. İncelemeye gönderdiğimde red cevabını aldım. İncelemede müşteri kaynaklı olduğuna dair not gönderilmiş. 1 hafta kullandığım üründe bu problemi yaşamam çok saçma. Hiç kullanmadan ekstra farklı bir markadan pantolon almak zorunda kaldım. Paramın iadesini ya da ürünün değişimini istiyorum.

Esra Esra 794 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra15 Ağustos

    Ben o parayı tek yıkamalık bir jean e vermiş olduğum için üzülüyorum asla ama asla ne tavsiye ederim ne de ürünlerinizi kullanırım hiç memnuniyetiniz yoktur

  • Little Big Temsilcisi15 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Oncelıkle LTB yı tercıh ettıgınız ıcın teşekkür ederız. C313360 test fısı numarası ıle fırmaya gonderılen urununuzle ılgılı yapılan ıncelemede uretım kaynaklı herhangı kumaş, kalıte hatasına rastlanmaması sebebıyle red kararı gelmıstır. Yapılan ıslem sonucu red kararı çıkması sebebıyle üzülerek belırtırız kı urununuzle ılgılı degısım ya da ıade ıslemı yapılamamaktadır. Bu nedenle sıze yardımcı olunamamıştır. Bılgınıze Iyı günler dılerız..

Ziyaretçi Yorumları