07 Ağustos
#12398617

Kayseri Forum Little Big Elemanları İlgisiz!

LTB Kayseri Forum mağazası bütün çalışanları hizmette sıfır ilgi yok alaka yok. 2 gün önce aldığım ürünlere ilgisizliklerinden. Dolayı çok pişman oldum 2 kot 1 tshirt aldım. Kotlar olmadı oğluma beden değişimine gitti eşimle oğlum. Çalışan eleman resmen eşimi kışkırtmış hiç oralı olmamış ne sorduysa yok demiş. Eşim sinirlenmiş iade edelim demiş iade de yokmuş. Değiştirmeden gelmişler. Ertesi gün ben gittim değiştirmeye yine kimse ilgilenmedi ben kendi kendime ürünleri alıp denedim ara sıra zorla elemanları çağıra çağıra geldiler kameralardan izlensin gerekirse yaklaşım 1 saati geçkin çabaladık. Uygun ürünü bulduk sonra paça ölçüsü aldıracağız elemanlar birbirine gönderiyor sürekli. Neyse onu da hallettik kasaya geldik tadilat ücretli dendi ona da tamam dedik su saatte alacaksınız dediler o saatten biraz geç gittik paça kesilmeden katlansın dedim paçayı süper orijinal yaptık diye kesmişler. Neyse ona da tamam dedik ama sıra bekledik pantolonu alırken sıra bir türlü gelmiyor geliyor da öncelik ödeme yapanlarınmış. Koskoca LTB mağazası elemanları yüzünden müşteri kaybediyor. Şikayetçiyim bu saygısızlığı telafi etsinler, kaybediyor yazı gitti.

Seval Seval 1.734 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seval21 Ağustos

    Koskoca mağaza bir arar özür diler yazık

  • Seval21 Ağustos

    Bu ikinci yazışım. Kayseri form ltb çalışanları saygısız ilgisiz. Bir ikinci yazışım bir arayıp özür bile dilemediler 7 ağustosta kameralar izlensin. Umirsamaz elemanlar ceza alsın. Saatlerce uğraştık. Tadilat verrdik alamaya gittik yine aynı rezillik. Eleman yüzünden bir daha asla tercih etmem form mağazasını

  • Little Big Temsilcisi07 Ağustos

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiştir gerekli işlemler yapılacaktır. Hassasıyetınız ıcın ayrıca tesekkur eder, ıyı gunler dıleriz..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler