Historia Avm Deki Ltb İade Yapmıyor.

Hamide Hamide24 Ağustos 20:18

3 ya da 4 gün önce LTB den tişörtler aldım. İade yapmak için bugün gittim fakat hiç ürüne fişe bakılmadan iade yapılmadığını bunun şirket politikası olduğu söylendi. Değişim yapmaya zorlandım. İlk defa böyle bir şey duyuyorum nasıl iade olmaz. Bunu çalışana ilettiğimde tepkiyle karşılaştım bunu ilk defa söylemiyorum her müşteriye söylüyorum tarzında bir sert çıkış aldım. Üstelik ürünleri satın alırken iade yok gibi bir uyarıda bulunulmadı. Eğer öyle bir uyarıda bulunılsaydı zaten almazdım. Ürünlerimin faturası/ fişi durmakta hiç kullanılmadı etiketleri üzerinde Ürünlerimin iade edilmesini talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Little Big Logo Little Big 1 gün önce

"Sayın Müşterimiz, Öncelikle LTB'yı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Mağazalarımızda yazılı da belirtiği üzere firma olarak iade sistemiyle çalışmamaktayız. 6502 sayılı kanuna göre iade yalnızca bilirkişi onaylı ayıplı ürünlerde yapılmaktadır. Ancak ürününüz kullanılmadı ve tadilat görmediyse faturasıyla birlikte 30 gün içerisinde tüm şubelerimizden değişim yapabilirsiniz. Fakat maalesef ki iade sistemimiz bulunmamaktadır. Bu nedenle size yardımcı olunamamıştır. Bilginize, İyi günler dileriz…"

profile-icon Hamide 30 Ağustos 18:44

Etiketi ve fişi duran ürünlerimi mağaza iade almıyor. İademin gerçekleşmesini talep ettim. Şikayeti mi ikinci tekrarlayışım fakat firmadan hala bir geri dönüş alamadım. Ne kadar umursamaz bir firma olduğunuzu artık öğrendim. Buradan da okuyan, gören herkes bilsin. Bu şikayetim de incelenmez ve talebim yerine getirilmezse Tüketici Hakları'na başvuracağım artık yeter!

profile-icon Hamide 27 Ağustos 21:03

Kaç gündür bekliyorum cevap verin. Ne kadar kötü bir markasınız. Bir daha alışveriş yapacağımı sanmıyorum!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler