07 Şubat 2014 #2279945

Unilever Çaydaki Kalite Bozukluğu

Sayın Lipton çay üreticisi, yıllardır çayınızı kullanıyorum. Ama son iki yıldır iğrenerek kullandım. Bundan böyle bir karar verdim kullanmayacağım. Zira çay yerine çay denilen tozu tüketmekten gına geldi. Siz çay üreticisisiniz. Bırakın otomobil veya buna benzer promosyon yapmayı da güzel çay üretin bence. Promosyon tükenmişliğin son noktasıdır.

Ali 280 Okunma

Cevaplar

 • Ali10 Şubat 2014

  sorunlu ürün elinizin altında önce onları tekrar tekrar inceleyin haklı olduğumu göreceksiniz . eş ve dostlarıma ürününüzü hiçbir zaman tavsiye etmiyeceğimi bilmenizi isterim.

 • Lipton Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sn. Yetkili, Değerli tüketicimizin web sitenizde yayınlanan şikayeti ile ilgili olarak; tüketicimiz ile aynı gün iletişim kurduğumuzu, "Tüketici Memnuniyeti Süreci" hakkında tüketicimizi bilgilendirdiğimizi, sorunlu ürünün olmaması nedeniyle de ürünü tüketicimizden tedarik ederek inceleme fırsatı bulamadığımızı bilgilerinize rica ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

 • Ali09 Şubat 2014

  sayın lipton yetkilisi şikayetime standart olarak herkese verdiğiniz cevabı verdiniz hiç beğenmedim. Öyle zannediyorum ki lipton yello lebıl kullanmıyorsunuz.

 • Lipton Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön