28 Temmuz 2016

Lipton Alamadığım Hediye.

Lipton "Bi Çay Daha Lazım" kampanyasından "8 kg Lipton Dökme Çay" kazandım ancak ilgili firmaya ulaşamadığım için hediyemi alamıyorum. U2 tanıtım ve promosyon firmasına ait tek numarayı aradığımda sürekli meşgul çalıyor. Faks numarası yok, web sitesi yok. Son başvuru tarihi 4 Ağustos 2016 ve ben hala başvuru yapamadım. Mektup vs... bir şey de gelmiyor. İlgili firmaların bu firmayla çalışırken iki kez düşünmelerini tavsiye ederim. Bu kadar uğraşacağımı bilseydim kampanyaya katılmazdım.

Volkan 799 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 26 Ağustos 2016

    Sonunda hediyeyi gönderdiler. Ancak Unilever 'a tavsiyem başka bir promosyon firmasıyla çalışmaları olacaktır. En azından müşterileri telefon açtığında telefona cevap verebilecek bir firmayla çalışırlarsa hediye kazandığımıza pişman olmayız.

  • Volkan 12 Ağustos 2016

    Tüm evrakları kargoyla göndermeme ve 1 ay geçmesine rağmen hediyemi halen alamadım. Yakışmadı lipton.

  • Lipton Temsilcisi28 Temmuz 2016

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön