17 Eylül 2013

Linens'ten Aldığım Bornoz İplik Attı!

Çeyiz için almış olduğumuz ve temmuz ayında kullanmak için yıkadığımız bornoz&banyo setinin, bir bornozu iplik atarak bozuk bir şekilde makineden çıktı. 29/07/2013 tarihinde aldığımız yere götürdük. 16/08/2013 tarihindeki geri dönüşlerinde "üründeki iplik atmalarının takılma kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.

Bambu lifi yapısı gereği hassas bir lif olduğundan takılmaya yol açabilecek çamaşırlarla bir arada yıkanmasından ve takılmaya yol açılabilecek şekilde kullanımdan kaçınılması gerekmektedir. Sonuç: iadesi uygun değildir." şeklinde yanıt verdiler. Şimdi soruyorum size 2 bornoz, 2 banyo havlusu, 2 baş havlusundan başka makineye daha ne sığdırabilirsiniz? Diğerleri neden iplik atmadı?

Nevruz 388 Okunma

Cevaplar

  • Nevruz26 Eylül 2013

    Öncelikle Linens’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayetinize istinaden telefon ile tarafınıza ulaşılamamış olup mail olarak dönüş yapmaktayız. Şikayetine konu olan bornoz kalite departmanımızca incelenmiş ve üründe kullanımdan kaynaklı hata olduğu tespit edilmiştir. Kalite departmanımız incelemesinde iplik çekmelerinin yoğun şekilde omuz kısmında olduğunu tespit etmiş ve bunun tarakla olabileceği kanısına varmıştır. Üründe teknik bir problem olmaması nedeniyle kalite kontrol ekibinin verdiği karar geçerli olup ; ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Yasal haklarınız saklıdır. Saygılarımızla. DİYE BİR CEVAP GELDİ KULLANILMAYAN BORNOZDA NASIL TARAKLA ZEDELENEBİLİR MERAK ETMEKTEYİM DEFORME OMUZ BÖLGESİNDE DEĞİL KOL KISMINDADIR VE ERKEK BORNOZUDUR TARAKLA KASTİ ŞEKİLDE ANCAK DEFORME ETMİŞ OLMALIYIZ Kİ BÖYLE BİRSEYİDE YAPIP NEDEN SİZE YOLLAYALIM NE GİBİ BİR ZİHNİYETE HASİP OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORSUNUZ.

  • Linens Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın Nevruz Sarı Şikayeti Hakkında ; Müşterimizn şikayeti ilgili departmanımızla paylaşılmış olup ; en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Linens Müşteri Hizmetleri 0800 219 01 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön