04 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8326155

Linens Tüllerde Sorun!

Ocak ayında evime tül ve jaluzi yaptırmak için Sakarya Serdivan AVM Taç Linens'e gittim. Tülleri ve jaluzi modellerden beğendik ve sipariş verdik 20 gün sonra teslim ettiler. Tüllerden iki penceresindeki tüllerde fabrikadan kaynaklanan (ilmek atlamalar) olduğunu gördük ve mağazaya götürdük. Ne hikmetse 45 gün sonra hatanın bizde olduğunu tadilat yapıp göndereceklerini söylediler. Tüller geldi fakat daha kötü halde geldi kabul etmedim tekrar geri gönderdim.


Şimdi mayıs ayına girdik mağazadan arandım tekrar tadilat yapılıp geri göndermişler efendim mühendisleri incelemiş üretimden kaynaklanan bir sorun değilmiş sayın Taç Linens Mühendisi bunu yazmak istiyorum çünkü ne mühendisliği okudunuz bilmem ama neyin nasıl olduğunu bilecek kadar bilinçli bir müşteriyim 250 TL'lik bir ürün yazıklar olsun ki 3 aydır evimde tül bekliyorum ve gönderdiğiniz tülü mağazanıza ve siz mühendis beye hediyem olsun.

Ümit Ümit 1.048 Okunma

Cevaplar

  • Linens Temsilcisi22 Haziran 2017

    Sayın Ümit Tonyalı Şikayeti Hakkında; Müşterimizin şikayeti çözümlenmiştir. Saygılarımızla. Linens Müşteri Hizmetleri 0850 202 01 08

  • Ümit11 Mayıs 2017

    Firma yetkililerinden daha bir cevap alamadım... .

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler