08 Şubat 2014 #2282541

Linens Marka Bornozum Sökülmeye Başladı

Maltepe Linens firmasından Linens Cross Hamam seti siparişi verdim. Ürün Kahramanmaraş şubesinde bulunuyordu ve 10 gün ürünümün gelmesini bekledim. Bornozları açtığımda üzerinde sökülmeler ve iplik çekilmeleri meydana geldiğini gördüm. Sorun gittikçe büyüdü ve bornozların, havluların üzeri sökülmeye başladı.


İncelenmeye gönderdim, ürünüm tam olarak 1,5 ay incelemede kaldı, sonucunda da ilginç bir şekilde kancalı bir ürün ile beraber yıkanmış olabileceği bildirildi. Oysaki ürünlerden sadece 2 bornozu yıkadım ve tek başına yıkadım. Ayrıca sorun yıkama öncesinde de mevcuttu. Tekrar itiraz etmeme rağmen hatalarını kabul edip sonucu değiştirmediler.

Ozge 397 Okunma

Cevaplar

  • Ozge11 Şubat 2014

    Verilen cevap çok tatmin ediciydi gerçekten. 'konu ile ilgili sonucumuz değişmeyecektir, zaten ürünü göndersek yine aynı kalite kontrol incelemeye alacak' Ürünümün incelendiğinden bile emin değilim, bu sonuca nasıl vardıkları ile ilgili hiçbir tatmin edici açıklama alamadım. Tüketici haklarına başvurup hakkımı arayacağım.

  • Linens Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Özge Yılmaz Şikayeti Hakkında; Müşterimiz şikayeti ile ilgili aranmış olup, konu ile ilgili gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Linens Müşteri Hizmetleri 0800 219 01 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön