Lineadecor Vaktimizi Alıkoydu!

Nazlı Nazlı06 Temmuz 2019 14:05

Kaliteli olduğunu sandığımız bu firmadan kalite beklentisi ile paramızı ödeyerek mutfak sandalyesi satın aldık. Daha doğrusu satın aldığımızı sandık. Kalitenin K harfini bile hak etmiyorlar. Önce ticareti öğrenmeleri lazım. 20 Mayıs'ta ödeme yaptık halen sandalye ortada yok bizi sürekli oyalıyorlar. Hem vaktimizi hem naktimizi alıkoydular. Her hafta sonu arayıp ürününüz gecikecek bahaneleri uyduruyorlar. Biz artık alıştık. Linea bahane. Telafi adına 1 hediye küçük ürün istedik onu dahi müşteriye fazla görüyorlar. Ne müşteri memnuniyeti var ne standartlık. Ben hayatımda böyle bir firma görmedim. Ödemeyi yapalı aylar oluyor ürün ortada yok müşteriyi saf yerine koyuyorlar. Siparişin nerede olduğu, geldiği, gelmediği veya gelmeyeceği hakkında dahi şubenin en ufak fikri yok. Koordinasyon da sıfır. Hala bilmiyorum parasını verdiğim ürünlerin ne alemde olduğunu. Bu küçük bir ürün bunun dahi takibini yapamıyorlar iyi ki bunlara güvenip mutfak falan yaptırmamışız rezillik çekerdik. Artık ürün onların olsun paramızı istiyoruz bakalım daha ne bahaneler duyacağız.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nazlı 30 Temmuz 2019 15:31

Evet süreci yetkili bayiiden habersiz yürütüyorsunuz anlaşılan, biz ürün için ödeme yaparken teslim tarihini bayramdan sonraya verseydiniz öyleyse. Bunu dahi takip edemiyorsunuz. Hiçbir sorun yaşanmamış ve sorunu küçümser bir tavırla attığınız cevabı reddediyorum. Kesinlikle profesyonel değilsiniz. Sizinle bir daha asla işim olmaz. Ne yazık ki bayiileriniz dahi size güvenemiyor. Ticaret yapmıyorsunuz oyun oynuyorsunuz.

Lineadecor Logo Lineadecor 12 Temmuz 2019 10:11

Sayın Nazlı B., Yetkili bayimiz ile sipariş aşamasından bu ana kadar olan süreci takip etmekteyiz. Verilen teslim tarihinin gecikme sebebi araya giren bayram tatilidir. tedarikçi kaynaklı yaşadığımız bu sıkıntı en kısa sürede çözülmüş olup ürünleriniz size teslim edilmiştir. iyi günlerde kullanılmasını dileriz. Saygılarımla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler