Lineadecor Palm Dekorasyon Bodrum Mağduriyeti

Gülden Gülden21 Ekim 2019 13:02

Bodrum Lineadecor satıcısı Palm dekorasyona ilave mutfak yaptırmaya karar verdik. Verdiğimize bin pişmanız. %40 indirim var diye satıcı bizi acele ettirdi. Kampanya bitiyor, elinizi hızlı tutun dedi bizde ona inandık. Ancak sipariş geçildikten sonra %40 indirime %18 KDV indirimi eklenmiş, ne söylesek kendilerini üste çıkartıp bu indirimden faydalandırmadılar 4000 TL daha fazla ödemiş olduk. Aynı mutfağın devamı yapılıyordu. Eskiden bizim hatamızdan dolayı olan 2 kapağımızda deforme vardı. Satıcı onu da ücretsiz yaptıracağını söyledi.

6 haftalık olan teslimat süremiz şu an 8. Haftasında zahmet edip bu hafta takılacağını söylediler. Ancak depoları olmadığı için eve ürünleri indirip 2 gün sonra montajını yaptırabilirlermiş. Balkonunuzda dursun kutular kapalı zaten diyor bir de çalışan. 27000 TL tutan ek mutfağımızı bahçede veya balkonda 2 gün bekletmemizi söylüyor. Gerçekten kafayı yemişler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lineadecor Logo Lineadecor 21 Ekim 2019 16:49

sayın GÜLDEN K., Lineadecor olarak farklı zamanlarda farklı kampanyalar uyguluyoruz. Kampanya bitiş tarihleri yetkili satıcılarımıza önceden belirtilmekte olup, yeni kampanya bilgisi ise kampanyanın başladığı gün bildirilmektedir. Kampanya oranlarımız artıp azalabileceğinden yetkili satıcılarımız kampanya bitişini müşterilerimize iyi niyetle bildirmektedir. Mutfak sevkinizden ve teslimattan sonraki gün montajınız ile alakalı bayimiz sizi bilgilendirecektir. Saygılarımla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler