Lineadecor Dolap Ölçüsüne Uymayan Parçayı Değiştirmiyor

Hande Hande29 Şubat 16:07

Lineadecor firmasına yaptırdığımız mutfak dolabımızın fırın ve mikrodalga fırın için ayrılan bölümünün üstüne monte edilmesi gereken parça fırınlarımız takıldıktan sonra uymadığı görüldü. Mutfak dolapları fırınlardan önce takılmış olduğundan Fırının üstüne monte edilmesi gereken parçayı da ayrıca vermişlerdi. Fakat, fırınlarımız takıldıktan sonra bırakılan parçanın yarım santim büyük olduğunu gördük. 

Bu durumu Lineadecor'a ilettiğimizde verilen cevap "bu parçanın yenisini satın alacaksınız", peki hiç monte bile edilmemiş olan bu parçayı iade alıp neden ölçüsüne uygun olan parçayla değişimini sağlamıyorsunuz? Ya da yarım santim kadar keserek ölçülere uydurmuyorsunuz? Bunları teklif ettiğimde "siz dışarıda yaptırın o halde" diye cevap alıyorum. Dışarıda kestiririm tabii ki, fakat mutfakta buhardan vs. Kenarına bant çekilmediğinden kabarma olursa ne olacak? O zaman da kullanıcı hatası, orijinal parçayı değiştirmişiniz diyeceksiniz. Kesinlikle beni hayal kırıklığına uğratan bir firma, markaya güvenmekle hata etmişiz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Lineadecor Logo Lineadecor 3 hafta önce

sayın HANDE Ç., Mutfak sözleşme sahibimiz toplu iş olduğu için , sözleşmemiz dahilinde oluşan hata, sorun ile alakalı kendileri bizim ile iletişime geçerlerse yardımcı olabiliriz. Sizin sorununuz olan cihaz montajı sonrası parça uygun gelmedi şikayetinize maalesef müşteri bazında özel ölçü çalışılmadığı için, toplu iş çalışmasıdır ve bu konuda yeni talep bayimiz kanalı ile hizmet verilebilir. Saygılarımızla

profile-icon Hande 4 hafta önce

Sorunsuz teslim eyme kavramı size göre farklı oluyor sanırım. Sorunsuz teslim etme demek, teslim edildiğinden parçaların doğru ve yerli yerine monte edilmiş olması, fakat siz mutfağı böyle teslim etmediniz. Hatta parçaları farklı renkte monte etmişsiniz.

Lineadecor Logo Lineadecor 05 Mart 16:02

sayın HANDE Ç., Mutfağınız toplu iş proje dahilinde yapılıp teslim edilmiş bir mutfaktır. Proje mutfaklarımız eksiksiz ve proje bazındaki ölçüler dahilinde sorunsuz teslim edilmiştir. Teslim sonrası müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılacak revizyon ve ek talepler bayi kanalı ile ücretli şekilde yapılmaktadır. Size en yakın tercih ettiğiniz Lineadecor bayimiz bu konuda yardımcı olacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler