Lineadecor Bahçeköy/ Sarıyer Şubesinin Kalitesiz Hizmeti!

Hürol Hürol12 Ekim 2019 14:42

2 yıl önce Bahçeköy Lineadecor şubesinden aldığım mutfakta eksik kalan Taç denen kısımlar 6 ay önce tamamlandı. Yanlış takılmış olan kapak tutmaya yarayan stoper bugün değişti. Aldığımın 3 gününde bozulan LED ışığım (4 ay önce Bahçeköy Lineadecor yetkilisi E*** hanım tarafından onaylandı değişecek denmesine rağmen) değişmedi. Ben öyle bir şey demedim diyor. Hizmetten ve özellikle satış yetkilisi E*** hanımdan şikayetçiyim. 2 yıldır aldığı işi yeni tamamlıyor hatta tamamlamıyor, yalan konuşuyor ve telefonlarımı açmıyor. Benimle ustalar aracılığı ile iletişim kuruyor. Niye telefonlarımı açmıyorsunuz dediğimde akşam arıyorsunuz diyor. Gündüz aradığımda açmadığı için akşam aradığımı söylediğimde garip garip tavırlar takınıyor. İstediğiniz yere şikayet edin diyor. Berbat bir hizmet aldım ve almaya devam ediyorum. Lineadecor'un müşteri iletişimi; telefonlara cevap vermemek, yalan konuşmak, müşteriyi oyalamak, 2 yıl önce alınan mutfağın eksiğini şimdi tamamlamak hatta tamamlayamamak mıdır?

Bunlar değilse acilen geri dönüş rica ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Lineadecor Logo Lineadecor 16 Ekim 2019 09:02

Sayın HÜROL Ç., Sizinle bu konuda yaptığımız görüşme neticesinde, bayimiz ile de iletişime geçerek sorunlarınız ile çözüm odaklı ilgilenilmektedir. Saygılarımla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 05 Kasım 2019 12:22  

    Ledler konusunda, satışın tarafımızca yapılmadığı tespit edilmiştir. Kurumdan Herhangi bir sipariş girişiniz olmadığından, yardımcı olamıyoruz. Diğer problemleriniz ile alakalı olarak bize intikal edildiğinde devreye girerek yardımcı olduk. Mesai saatlerinde her zaman rahatlıkla dükkanımızı arayabilirsiniz, yardım ve yanıt alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler