21 Ekim 2016

Lineadecor Yedek Parça 10 Kat Pahalı...

Eski ev sahibi Linea decor 'a mutfak yaptırmış. Ankastre buzdolabı olan bölümde ahşap zemin üzerine oturtulmuş. Haliyle dolabın ağırlığı ve içerisindeki malzemeler ile birlikte bir baskı oluşmuş ve zemin eğrilmiş buzdolabı o kadar ağır şey ahşap üzerine oturtulur mu? Neyse dedik. 3 parçada hasar var onları isteyelim neyse parası ödeyelim. Hemen hemen 50x50 cm gibi 3 adet kontra plak yani başka bir şey yok.

Tam 1.000 TL istediler. Bahçeşehir şubesi el insaf Bauhaus'ta 100 liraya yapılacak şeye Linea tam 10 katını istedi fabrikasına ulaştık oda sallamadı Linea'dan yaptıracak olanlar iyi düşünsün yedek parçası 10 kat pahalı artı mobilya yüzünden dolap açık kalınca 2-3 ay 90 yerine 180 TL elektrik parası ödedik teşekkürler Linea... .

Emre 5.244 Okunma

Cevaplar

  • Emre 24 Ekim 2016

    Komple dediğiniz 4 parçadan oluşuyor zaten önü arkası açık 3 parçada hasar vardı velevki 4 olsun hepi topu sunta bauhaustan 50 TL'ye bi parçada yedek olarak aldım işimi hallettim bir daha sizinle çalışmam kimseye de tavsiye etmem saygılar.

  • Lineadecor Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın A., Ankastre cihazlar için dolap üretimi, ölçüleri dikkate alınarak yerli ve yabancı bir çok firma tarafından yıllardır uygulanan bir çalışmadır. 2009 yılı, T. İ. adına gözüken mutfak siparişine ait istemiş olduğunuz ürünler, ayrı parça halinde satılamamaktadır. Bahsettiğiniz hasarın giderilmesi için gövdenin tamamen değiştirilmesi gerekmektedir. Bu sebeple yetkili satıcımız aracılığı ile verilen fiyat, nakliye ve montajı dahil komple soğutucu dolap gövde fiyatıdır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön