30 Ağustos 2013

Lineadecor Bir türlü Mutfak Dolabını Getirmiyor!

08. 07. 2013 tarihinde yeni aldığım evin mutfak dolapları lineadecor olduğu için ekstra 2 adet mutfak modülü için Adana Lamina Art Dizayn bayinize 1900 TL ödedim. Bana 4 en geç 6 hafta içinde dolaplar takılacak diye sözleşme imzalatıldı. Ancak aradan 2 aya yakın zaman geçmesine rağmen montaj yapılmadı. Telefonda bugün yarın diye oyalanıyorum.

En son 29. 08. 2013 tarihli görüşmede yetkili A** Bey tarafından " isterseniz paranızı geri alın" diyerek tersledim. Ayrıca önceden monte edilmiş dolaplarda da çeşitli sorunlar var (ankastreler tam olarak sabitlenemiyor, bazı parçalar yerine tam monte edilmemiş).

Evime bu sorunlar nedeniyle taşınamıyorum ve mağdur ediliyorum. Sizin gibi büyük bir firmaya böyle bayiler yakışmıyor.

Nazım 1.617 Okunma

Cevaplar

  • Lineadecor Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Kanat, Gerekli tüm çalışmalar yapılmış ve görüşmeler doğrultusunda iletmiş olduğunuz bilgilerin aktarımı tamamlanmıştır. Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri

  • Nazım 21 Kasım 2013

    Sayın Lineadecor Yetkilileri; Firma olarak sorunumla yakından alakadar oldunuz ve yaşadığım sorunu iyi niyetli bir şekilde çözmeye çalıştığınız için sizlere teşekkür ederim. Ancak Adana'daki yetkili bayiniz için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Çünkü halen kendilerini haklı görüp, yağ gibi üste çıkıyorlar ve sorunumu giderecek herhangi bir girişimde bulunmuyorlar. Bayinizi uyarmanızı bekliyor ve aynı sıkıntıları başka müşterileriniz yaşamaması temenni ediyorum. İlginiz için teşekkür ediyorum

  • Nazım 31 Ağustos 2013

    Sayın Lineadecor yetkilileri; Görüşmeler ve ısrarım üzerine 2 adet mutfak modülü evime getirilerek monte edildi. Fakat modülü monte eden elemanlarınızın da şahit olduğu üzere, dolapların birinin altı kırık çıktı. Durumu bayinize bildirdim fakat yetkili Alper Bey; şu anda başka müşterilerim var, sizinle ilgilenemem diyerek telefon görüşmesini bitirdi. Bu nasıl bir hizmet anlayışı anlayamıyorum! Şimdi kiminle ve nasıl muhatap olacağım bilemiyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön