14 Ekim 2013

Limango.com.tr'ye Verdiğim Siparişim Hala Tedarik Aşamasında!

27.09.2013'te Limango.com.tr'den aldığım Elle bot tarafınızda hala tedarik aşamasında gözüküyor. Kaç gün sonra kargoya vermeyi düşünüyorsunuz? Bayram sonrasında 1 ay olmuş olacak, herhangi bir bilgilendirme dahi yapılmadı. Bundan önce aldığım üründe kaç hafta sonra geldi elime, bu yavaşlık neden?

Semra 460 Okunma

Cevaplar

  • Semra 24 Ekim 2013

    1 ay sonunda tedarik aşamasında bekleyen sipariş iptal gözüküyor (istediğim üzerine) ancak ne bir bilgilendirme var nede kredi kartına herhangi bir iade. Arıyorum müşteri temcilcilerinizin hiç biri cevap vermiyor. Mağdur oldum tamamen!

  • Limango.com.tr Temsilcisi14 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön