02 Ağustos 2013
#1938431

Limango.com.tr'ye Güvenimi Yitirdim!

Yaklaşık bir ay önce almış olduğum "Elle" markalı 3265646 sipariş kodlu ürün hala elime ulaşmadı ve bugün iptalini gerçekleştirdim. Daha önce çağrı merkezine defalarca durumu bildirmeme rağmen konuyla ilgili hiçbir bilgi elde edemedim.


Limango.com'a karşı olan güvenim tamamiyle sarsıldı ve bir daha bu siteden alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Hizmet anlayışlarından ve yaşattıkları bu gecikmeden oldukça rahatsız ve mağdur oldum.

Feride Feride 75 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları