03 Eylül 2013 #1990120

Limango.com.tr'nin Çağrı Merkezi Bekleme Süreleri Aşırı Uzun!

Paketleme aşamasında bekleyen bir siparişim için müşteri ilişkilerini 2 sefer aradım. İkisinde de
8 dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisine ulaşabildim. Birinci aramamın tarihini hatırlamıyorum ancak ikinci aramam 02.09.2013'te saat 16:00'daydı.


Limango.com.tr Müşteri temsilcisine de ilettiğim bu konuda aldığım cevap yoğunluk bulunduğu üzerineydi. Mağazası olmayan ve iletişim kanalları üzerinden de güç ulaşılabilen bu yapı açıkçası benim memnuniyetsizliğimle sonuçlandı.


Benzer diğer firmalarda bu sorun bulunmuyor. Ulaşılmazlık güven sorununu da birlikte getiriyor. Tekrar denemek için alışveriş yapmıştım ancak sanırım satış sonrası operasyonu sebebiyle bir daha tercih etmeyeceğim.

Merve 44 Okunma

Cevaplar

 • Limango.com.tr Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

 • Merve06 Eylül 2013

  Bu konuda "konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir" ifadesi doğru değildir. Benimle irtibata geçip bilgi veren biri bulunmamaktadır. Şikayet sürecini bilgilendirme amaçlı yapmakla birlikte, kişiye özel bir çözüm aşaması yerine kalıp bir mesaj atılması da müşteri ilişkilerindeki yetersizliği göstermekte.

 • Merve06 Eylül 2013

  herhangi bir geri dönüş almamama rağmen, "konuyla ilgili kendisine bilgi verilmiştir" mesajı atanmış.

 • Limango.com.tr Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön