23 Mayıs 2014

Limango.com.tr'den Siparişim 9 Gündür Tedarik Edilmedi

Limango.com.tr'den sipariş no: 3883930 Tarih: 14.05.2014 Sipariş detayını yazdığım siparişim 9 gündür tedarik aşamasında, ben böyle bir alışveriş sitesi görmedim. Yurt dışından alışveriş yaparım 15 günde gelir, Türkiye'den bir bebek kundağını 9 günde tedarik edemediler. Sorun sizde değil satan firmadaysa çalışmayın o firmayla bize de bilgi verin. Bu kadar ilgisiz bir firma daha görmedim. İlk ve sondu bu alışverişim.

Gülay 434 Okunma

Cevaplar

  • Gülay23 Mayıs 2014

    ne bilgisi verildi, verildiyse müşteri benim,benim neden haberim yok? ilgileniyor gibi görünmeye çalışmayın ilgilenseydiniz 9 gün tedarik sürmezdi.. hala sizden ürünü bekliyorum..

  • Limango.com.tr Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön