22 Ekim 2013
#2072495

Limango.com.tr'den Aldığım Siparişim Elime Ulaşmadı!

3450586 no'lu siparişimin 10.10.2013 tarihinde sevkıyata verilmesi gerektiği belirtiliyordu, ancak ürünüm hala elime ulaşmadı ve tedarik aşamasında olduğu belirtiliyor. Stoklarında olmayan ürünlerini siteye koyuyorlar ve insanları oyalıyorlar, daha önce aynı durum bir yakınımın da başına gelmişti.


Limango.com.tr'ye telefonla ulaşmaya çalışıyorum ancak hiç kimse cevap vermiyor. Hizmet kalitesi sıfır, ilk kez alışveriş yapmaya yeltendim ve pişman oldum, çevremdeki herkesi de buradan alışveriş yapmamaları konusunda uyaracağım.

Lale Lale 76 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lale'nin Teşekkür Mesajı13 Şubat 2014

    Paramın iadesini talep ettim ve talep edildi, ancak belli ki olmayan ürünleri koyuyorlar sitelerine çünkü hiçbir itirazda bulunmadılar.

  • Limango.com.tr Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları