Limango.com.tr'dan Siparişim Gönderilmedi!

Ebru Ebru 12 Ekim 2013 14:21

Limango.com.tr'den 3428660 no'lu siparişimi 27.09.2013 tarihinde verdiğimde 4.10.2013 tarihinden itibaren sevkiyat bilgisi çıktı ekranımda. 11.10.2013 tarihi itibariyle henüz tedarik aşamasında görünen ürünümle ilgili, siteye 2-3 sefer bilgi ricasında bulunan e-posta attım, geri dönüş olmadı.

Bugün çağrı merkezini aradım. Açan yok, bir tango müziğini yaklaşık 45 dakika dinledikten sonra buraya yazmaya karar verdim. Soruyorum, hedef kitlesi üst tüketim grubu olan bu firmayla sözleşmenizde mi var bu şekilde hizmet? Lütfen geri dönüş istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Limango.com.tr Logo Limango.com.tr 12 Ekim 2013 16:25

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .