22 Nisan 2013 #1756465

Limango.com.tr Yan Ürün Ana Ürün Gibi Pazarlanarak Tüketici Yanıltılıyor!

Limango'dan "inci marka bot" siparişi verdim. Üzerinde marka adı yazmayan beyaz bir kutu içinde ürün elime ulaştı (6 Mart 2013) Ürünü birkaç gün kullandıktan sonra markasının "inci" olmadığını farkettim.


12 Mart tarihinde ürünü iade ettim ve limango'ya mail ile bilgi verdim. Mailimde, ürünün yan marka olduğunu yeni farkettiğimi ve iade etmek istediğimi belirttim. Ayrıca kutuyu attığım için kutusuz yolladığımı ve zaten kutunun üzerinde de hiçbir marka adı yazmadığını belirttim.


Limango, ürünün kullanılmış olduğu gerekçesiyle iade talebimi kabul etmedi. Görselde yan ürün olarak markayı görseydim alışveriş yapmayacaktım. Tüketiciyi yanılttıklarını düşünüyorum.


Sipariş No: 2824351

Çiğdem 86 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem22 Nisan 2013

    beni kimse aramadı? standart bir yanıtla şikayeti kapatmışlar anlaşılan.

  • Limango.com.tr Temsilcisi22 Nisan 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön