25 Mart 2015
Yorum Yap
#3136382

Limango.com.tr Uzun Süren Tedarik ve Paketleme Aşaması!

11.03.2015 tarihinde almış olduğum tek parça ürünün kampanyası 13.03.2015 tarihinde bitmiş olmasına rağmen aradan 14 gün geçmesine rağmen hala kargoya verilmedi. Müşteri hizmetlerine ulaşmak zaten bir işkence yöntemi. "Bu kampanya dahilinde çok fazla sipariş alındı, bu sebeple kargoya verilmesi iki günü bulur" diyorlar hala.


Madem bu kadar siparişle başa çıkamayacaksınız kapatın siteyi. Hayatımda bu kadar uzun süren alışveriş görmedim. Bundan sonra da asla kullanmayacağım bir alışveriş sitesi.

Gülnihan Gülnihan 943 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gülnihan25 Mart 2015

    Ne zaman kargoya verileceğine dair kesin bilgi istiyorum. Ama bilgi verilmedi.

  • Limango.com.tr Temsilcisi25 Mart 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları