25 Şubat 2013
#1653415

Limango.com.tr Ürünüm Gönderilmedi Akabinde Param da İade Edilmiyor!

15.02.2013 tarihinde limangodan ürün sipariş ettim ancak bugün gönderimin son günü olmasına rağmen gönderilmedi. Ürünün gönderilmeyeceğini anladığımdan siteyi aradım ürünün henüz depolarına gelmediğini söylediler, Para iademi istedim üç iş günü içinde yatıracaklarını söylediler ancak aynı dakikalarda gelen mailde on iş günü içinde para iadesi yapacaklarını belirtmişler.


Bir sn içinde güvenerek ödeme yapıyoruz ancak kendi hataları yüzünden yapılan iadede günlerce bekliyoruz. Limangodan daha önce de birkaç alışveriş yaptım ve üründe hatalar vardı,şimdi bir de tedarik sorunu yaşayınca siteye olan güvenim tamamen sarsıldı. Tek beklentim paramı derhal iade etmeleri ve sonrasında üyeliğimi iptal etmek!

Defne Defne 108 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi25 Şubat 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları