29 Ağustos 2013 #1980823

Limango.com.tr Ürünü Teslim Edemedi!

Sanal mağazacılık sitesinden yapmış olduğum alışverişten 20 günden beri 4 kez aramama rağmen beni oyalamalarından çok rahatsız oldum. Vermiş oldukları süre içerisinde ürünü teslim edememelerinden dolayı çok rahatsız oldum ve sürekli benimle dalga geçer gibi yanlış bilgi vermeleri beni çok rahatsız etti.


Bu durumun çok acil değerlendirilmesini istiyorum. Ben bugün sözde geçen firmayı bugün tekrar aradım. 2 gün beklememi istediler. Ben de bunu kabul ettim. Şu anda ürünüm tedarik edilemiyor yazıyor. Bana ürünün teslim edileceğinin garantisini verdiler. Bu konunun çok acil değerlendirilmesini istiyorum.

Gökçe 56 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön