10 Mayıs 2013 #1790527

Limango.com.tr Ürünü Tedarik Edemediler Ve Yerine Yanlış Ürün Gönderdiler!

Bir ürünü satın aldım, ancak tarafıma başka şahsın adına kesilmiş fatura ile birlikte farklı bir ürün gönderdiler. 0216 665 65 65 no'lu telefondan arayıp görevli kişiye durumu ilettim, telefonda tarafıma bildirilen iade kodu ile yanlış gelen ürünü Yurtiçi Kargo İzmir Lozan Şubesi'nden Limango'ya gönderdim. Ürün Limango çalışanı bir kişi tarafından teslim alındı. Buna rağmen, tedarik edilemeyen ürünün bedeli kredi kartımdan taksitli olarak tahsil edilmeye devam ediliyor.


Defalarca aradım, dakikalarca hatta bekledim ancak görevlilere bir türlü ulaşamadım. Yine defalarca durumu izah eden mailler gönderdim, alakasız cevaplar gönderdiler. Bu durum devam ederse yasal işlem yapacağım.

Yeşim 51 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön