26 Ağustos 2013 #1975916

Limango.com.tr Ürünü 8 Gündür Tedarik Edemedi!

Limango.com.tr'den 17.08.2013 tarihinde verdiğim 3333292 numaralı siparişim, (Clarks Harmonious Fun Kadın Ayakkabı) üzerinden 8 gün geçmiş olmasına rağmen hala "tedarik aşamasında" Bu sipariş annem içim, zamanına eline ulaştığında anlamı olacak bir hediye idi.


8 gündür tedarik edemediğiniz, ve ne zaman tedarik edeceğinize dair bir bilgi veremediğiniz bir ürünün benim için şuan ki değeri sıfır. Finansal boyutun ötesinde yarattığınız hayal kırıklığının telafisi mümkün değil.


Tüketici olarak haklarımı biliyorum. Bu kadar süre beklememe hakkına sahibim. Siparişimi iptal etme seçeneğini sitenizde göremiyorum. Siparişimin iptal edilmesini ve paramın acilen iadesini talep ediyorum.

Suha 87 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön