19 Şubat 2013

Limango.com.tr Ürünlerimin Tedarik Edilsin İstiyorum!

Farklı zamanlarda birkaç ürün sipariş verdim kampanyalar bitmesine rağmen hala sipariş aşamasında gözüküyor. Bir türlü depo aşamasına geçip tedarik edilemiyor. Ellerinde olmayan ürünlerimi sunuyorlar anlamıyorum. Biran önce bütün ürünlerimin tedarik edilmesini istiyorum. Güvenerek ilk defa bu siteden alışveriş yaptım ama çok fazla gecikmeler yaşıyorum. Biran önce tedarik edilsin.

Evrim 98 Okunma

Cevaplar

  • Evrim27 Şubat 2013

    Kampanya bitimi 12 gun olmasina ragmen hala urunlerim tedarik edilmiyor . Biran once bu durum cozulsun . Surekli e-mail gondererek milleti kandirmasinlar . Tedarik edilecek size haber verilecek diye bircok mail geldi ama hala sonuc yok .

  • Evrim26 Şubat 2013

    2773223 numaralı siparişimin 11 gün önce kampanyası bitmesine rağmen hala tedarik edilemiyor. sürekli bilgilendirilceksiniz mesajı atılmasına rağmen hala ürünler yok ortada. tedarik edilemeyen ürünleri neden satışa çıkartıyorsunuz. nerdeyse 2 hafta oldu.biran önce tedarik edilsin.. tedarik edilemiyorsa madem söyleyin iptal edelim siparişi boşu boşuna beklemeyelim.

  • Limango.com.tr Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön