23 Eylül 2013 #2027054

Limango.com.tr Ürünlerimi Göndermiyor!

Limango.com.tr'den verdiğim 3369419 no'lu siparişimi verdiğim tarih 06.09.2013 siparişimi verdikten sonra 13.09.2013'te sevkıyat olacağı hakkında bilgilendirildim. Fakat 23.09 2013 tarihi itibariyle ürünler elime ulaşmadı.


Müşteri hizmetlerini dakikalarca ve defalarca aramama rağmen ulaşamadım. Mail attım, sonuç olumsuz. Ürünlerim tam bir haftadır paketleme aşamasında. Bu gidişle hakkımı yasal yollardan arayacağım ve bu siteyi kimseye tavsiye etmeyeceğim.

Serkan 201 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön