24 Ekim 2013
#2076917

Limango.com.tr Ürünleri Göndermiyor Gönderdikleri de Defolu Çıkıyor!

Limango.com.tr'den 27/09/2013 tarihinde 56,97 TL'ye 2 adet çanta aldım ürünler kalitesiz ve defolu çıktı ertesi gün iade ettim. Ancak bu güne kadar para iadem yapılmadı.


02/10/2013 tarihinde Polo marka 3 adet kazak aldım ve 136,96 TL ödedim ürün hala tedarik aşamasında görünmektedir. Para iademin derhal yapılmasını ve istediğim ürünlerin gönderilmesini istiyorum. Aksi takdirde paramı alı koymaktan Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.


Tedarik aşamasında demek ürün elimde yok demek elinde olmayan ürünü nasıl satışa sunuyorsunuz? Paramı 20 gündür iade etmeme gerekçeniz nedir?

Hülya Hülya 123 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hülya27 Ekim 2013

    Şikayetim üzerine limango tarafından arandım.Çantaların parasını iade ettiklerini söylediler.Ancak polo marka kazaklar hala ortada yok.Ayrıca gece yarısı sistem ürünleriniz değerlendirilmeye alındı diye defalarca mesaj atmış yani karşınızda gerçek kişiler yok.Sistem otomatik çalışıyor.Talebinize gecenin 03.00 saatinde cevap veren sanal bir müşteri temsilcileri var.Kayıtları tarafımca mevcuttur.Bilgi işlemden kaynaklanan bir hata olduğu söylendi.Sipariş usulü çalışılıyormuş.Sizden olmayan ürünün paraları peşin tahsil ediliyor.Ürünü tedarik edemezlerse 1 ay sonra üzgünüz ürün bitti ya da tedarik edemedik diyorlar. Paranız faizde 1 ay boyunca işlemiş oluyor.Ödemiş olduğunuz kargo parası da cabası. Limango ürün satmasa bile faiz gelirleriyle ve kargo ücretleriyle kar elde eden bir e- alışveriş sitesi bunun başka açıklaması yok!

  • Limango.com.tr Temsilcisi24 Ekim 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları