11 Mart 2015
Yorum Yap
#3105604

Limango.com.tr Ürünler Hala Tedarik Aşamasında!

Limango.com.tr her zaman ki gibi beni şaşırtmadı. 4238088 No.lu iki üründen oluşan bir siparişim var ve hala tedarik aşamasında. Nereden bulup getiriyorsanız neden bu kadar uzun sürdüğünü anlamış değilim.


Bir kerede beni şaşırtıp zamanında yollasanız. Gerçekten sizden alişveriş yapmak istemiyorum artık. Diğer sitelere bakıyorum aynı kampanya varsa oraları tercih ediyorum öncelikle. Mecbur kalırsam sizden alıyorum. Hiçbir avantajınız yok. Belli bir limit üzerine ücretsiz kargonuz yok. 190 liralık alışverişe kargo ücreti ödemek insana koyuyor. Hızlı gönderiniz yok. Yokta yok. Lütfen politikanızı artık düzeltin.

Bahar Bahar 251 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahar11 Mart 2015

    Konuyla ilgili Limango bana bir bilgi vermemistir

  • Limango.com.tr Temsilcisi11 Mart 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları