18 Ocak 2014 #2241532

Limango.com.tr Ürün Tedarik Edilemedi!

Limango.com'dan 30 aralık 2013 tarihinde bot siparişi verdim. Ocak ayının 15 inde tedarik edilemedi diye mail geldi. 16 ocakta ürün tutarımın hesaba aktarıldığına dair mail geldi. Bankaya gittim hesabıma ücretin yatmadığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda 48 saat içinde yatıracağını söyledi.


Tamam dedim 48 saati geçti ve tekrar gittim tekrar yatmadığını gördüm. Bir çok kere telefon görüşmesine rağmen hiç bir sonuca ulaşamadım. Kış ayı geçti ve hala bot için ayırdığım para Limango.com.tr benim hesabıma aktarmadı. En son görüşmemde bu seferde 10 gün içerisinde hesaba aktarılacağını söylüyorlar. Kış ayı geçti zaten 1 aydır kendi paramla rezil oldum.
İlgisizlik ve alakasızlıktan, müşteri hizmetlerinin iş bilmezliğinden, finans bölümünün ilgisizliğinden dolayı şikayetçiyim.

Zafer 178 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine e-posta ile bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön