03 Mart 2015
#3086913

Limango.com.tr Ürün Hem Geç Hem Yanlış Gönderildi

Limango.com sitesinden 15.02.2015 tarihinde aldığım Kütahya Porselen 43 parça kahvaltı takımı 03.03.2015 tarihinde tarafıma teslim ediliyor. Üstünden toplamda 12 iş günü geçtikten sonra ve ürün yanlış. Ürün faturası vesaire her şeyi tarafıma kesilmiş fakat içinden Açelya yemek takımı 30 parça çıktı.


Hem ürünü toplamda 5 iş günü geç gönderiyorlar birde üstüne yanlış ürün kargolanıyor ve benim ürünü tekrar kargolamamı stoklarını kontrol edip 2 iş günü içinde tekrar döneceklerini belirtiyorlar.


Bu durumda satış yapmanın mantığı nedir anlayamadım ürünü hem yanlış hem de geç kargolamak direk müşteriyi mağdur etmektir.

Esen Esen 403 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esen05 Mart 2015

    Ürünle ilgili 04.03 tarihinde temin edilemeyeceğinden dolayı yanlış ürünün iade edilmesine istinaden para iadesi yapılacağı bildirildi çok sağ olun madem stoğunuz da yok neden satıyorsunuz hem ürünü geç gönderiyorsunuz üzerine yanlış ürün gönderiyorsunuz ve üstüne de doğru ürünü temin edemiyorsunuz çok sağ olun cidden müşteri memnuniyeti vesaire umursamıyorsunuz dahi değil bir daha asla limango yu tercih etmeyeceğim... !

  • Esen03 Mart 2015

    Otomatik cevabı herkese atıyorsunuz fakat doğru zamanlamayla atın bari tarafıma dönüş yaptığınızı belirtiyorsunuz fakat mail ya da telefon yoluyla bir ulaşım yapılmadı ve bilgi verilmedi ayrıca bir çözüm bulunamamıştır.

  • Limango.com.tr Temsilcisi03 Mart 2015

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları