27 Kasım 2013
#2136487

Limango.com.tr Ücretim İade Edilmiyor!

Bu siteden alışveriş yapanlar iyi düşünsün derim.11.11.2013 tarihinde iade olarak almış oldukları ürünün bedelini 25.11.2013 tarihine kadar yatırmadılar. Peşin olarak ödemiş olduğum ücretim tarafıma yatırılmadığı gibi en az 6 kere müşteri temsilcileri ile konuştum.


Mail yazıyorum cevap yazan yok.25.11.2013 te lütfedip attıkları mesajda ise paranızı yatıracağız 10 gün içinde bankanızdan takip edin. Özetle 14 gün oldu iade ile ilgili sonuç yok. Eft havale gibi işlemlerin dakika bile almadığı günümüzde, kurum sanırım 1990'ları yaşıyor. Kendi koydukları (sitede yazan)kuralları ihlal ederek biz tüketicileri mağdur ediyorlar. Bilişim Suçları Mahkemesine haklarında suç duyurusu dilekçesi verdim.

Savaş Savaş 80 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Savaş28 Kasım 2013

    Aradılar özür dilediler.Bende kendilerine bunu sürekli herkese yaptıklarını,bu firmanın kimyasında olan bir olgu olduğunu belirttim ve özürlerini kabul etmedim.Kaldı ki 28.11.2013 oldu halen tarafıma bir ödemem yapılmadı.Birde demişlerki bize bizim siteden ulaşın,yani buralarda bizi afişe etmeyin.Ben sitenize 10 kere mail attım hangısıne döndünüz?Ancak burada afişe olunca özür dileriz diye arıyorlar .Ancak sonuç tabikide yok bekliyoruz.

  • Limango.com.tr Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları