02 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2592969

Limango.com.tr Teslimatı Yapamadı

Temmuz ayı içinde Limango.com tr'den 4 parça ürün aldım. 2 parçasını temin edip yolladılar ama teslim süreci uzun sürdü. Son iki parçayı temin etme daha uzun sürdü. Limango.com.tr hesabımdan sipariş kontrolü yaptığımda en son Diyarbakır Seyrantepe şubesine ulaştığını gördüm. Evime ulaşır diye beklerken iade edildiği sitede yazıyordu.


Sorun 1) Aras Kargo Diyarbakır seyrantepe şube kaç seferdir evime kargo getirmiş. Şimdi mi ev adresimi bulamadı. Ya da telimi neden aramadılar gelin alın diye?
Sorun 2) Limango.com.tr bir malın e -ticaret yoluyla ulaştırılmasında neden 1 ay gibi bir zamanda ulaştırıyor. Bu sefer bunuda yapamadı. Üstelik elime ulaşmayan parçaların ücreti de tarafıma iade edilmedi.

Nazenin Nazenin 2.062 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları