04 Nisan 2013 #1725509

Limango.com.tr Teslimatı Geç Yapıyor!

31/03/2013 tarihinde sipariş verdim hala kampanya sona erdi aşamasında kargoya vermekte çok geç kalınıyor. böyle devam ederse bir daha bu siteyi kullanmayacağım. internet alışverişlerinde en yavaşı Limango. pişman oldum alışveriş yaptığıma.

Aysun 66 Okunma

Cevaplar

  • Aysun10 Nisan 2013

    kampanya 2 nisanda bitti ama sipariş bir türlü kargoya verilmedi. şaka gibi.birdaha asla limangoyu kullanmayacağım.

  • Aysun10 Nisan 2013

    31/03/2013 tarihinde yaptığım alışveriş hala kargoya verilmedi. şaka gibi. bu sondu bir daha asla kullanmayacağım limangoyu çevremdeki herkesi de bu konuda bilgilendireceğim.kargoya vermek üç gün sürer mi ya?

  • Limango.com.tr Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön