16 Eylül 2013 #2012903

Limango.com.tr Teslimat Süresi Uzadıkça Uzuyor!

Limango.com adlı siteye ilk defa bir ürün almak için üye oldum, 6 Eylül tarihinde saat 22.30 sularında bir ürün aldım,siparişi bitirdiğimde siparişimle ilgili bilgide, "Siparişinizin sevkiyatı 13.09.2013 tarihinde başlayacaktır. " yazıyordu. Bugün ayın 14'ü ve hala sipariş durumuma baktığımda tedarik aşamasında yazıyor.


Kendilerine mail attığımda da ürününüz kampanya bitim tarihinde gönderilmeye başlanacaktır diyorlar. Kampanya bitim tarihi zaten 13 Eylül farkında değiller herhalde. Ama hala tedarik aşamasında ürün,bu yıl içinde tedarik edip ürünümü gönderirler inşallah. Fakat şikayetlerden gördüğüm kadarıyla ürünüm gelebilirse eğer hiçte istediğim gibi gelmeyecek belli ki!

Dilek 70 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak e-posta adresine bilgilendirme yapılmıştır. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön