11 Mayıs 2013 #1792195

Limango.com.tr Teslimat Sorunu!

28. 04. 2013'te Limango üzerinden Colin's marka ürünler sipariş ettim. 1 haftalık teslimat süresi geçince firmayı aradım. 2 ürün bulunamadığı için beklediklerini öğrendim. Neden haberdar edilmediğimi sorduğumda"Bizim öyle bir uygulamamız yok. "dendi. O halde bu uygulamayı değiştirmeliler diye düşünüyorum.


"Sizi bekletmemek adına elimizdeki ürünleri önden gönderelim mi?"diye sorabilirler. Ayrıca elime geçmeye ürünlerin ücretini aynı anda karttan kesip, müşteriyi tedarik sürecinden haberdar etmemeyi ben etik bulmuyorum. Ürünlerin iadesini istedim ama ne fayda bu ay kartımdan kesilen yüklü bir miktarı ben ödeyeceğim, onlar bana diğer ay iade edecekler. Limango sitesinin koşullarında değişiklik yapılmalı.

Esin 26 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön