10 Temmuz 2013
#1892993

Limango.com.tr Teslimat Problemi!

Limango sitesinden 2 ve 3 üncü defa ürün alma gafletinde bulundum. 1.sinde firma ile bir münakaşa yaşadık; ürünleri seçtim kredi kartı ile ödeme yaptım ve bir sonraki ekranda 1 hafta sonra gönderileceğini okudum. Bana ilk başta vermesi gereken bilgiyi ödemeyi aldıktan sonra veriyor.


Bu ilk alışverişimdi ve sineye çektim. 2. bir alışveriş yapma gafletinde bulundum bunda da 1 hafta sonra gönderileceğini bilerek siparişi verdim. 02/07/2013 tarihinde 17:00 da siparişi verdim. Ne gelen var nede giden, ne zaman gönderilecek diye mail atıyorum dönen bile yok. 3. siparişi de 05.07.2013 de verdim bilseydim böyle olacağını 2. sipariş elime ulaştıktan sonra verirdim.

Burak Burak 63 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Burak12 Temmuz 2013

  2 siparişimin kargosu tarafımı ulaşmıştır. bunun için teşekkür etmeyeceğim çünkü zamanından çok sonra geldi.ayrıca 2. bir husus daha belirtmek isterim; tekstil ürünlerinde lekeli olarak gelen ürünler var..bunları geri iade etmeyeceğim çünkü kargo parası bunlardan fazla tutar ve milli servetin havaya atılması taraftarı değilim..bakalım ayın 5 ince vermiş olduğum siparişim ne zaman gelecek..bu konuda hakkında da sizi haberdar edeceğim..

 • Burak11 Temmuz 2013

  bu gün sistemden baktığımda 2. siparişimin kargoya verildiği gördüm..çok memnun edici bir durum lakin gecikme; bu gecikmeye istinaden firmanın bana geri dönüş yapmaması ve sebep belirtmemesi benim bir şeyler öğrenmek için çaba göstermem yüzünden Limango firmasından daha itinalı bir şekilde alış veriş yapmayı düşünüyorum. bunun yanı sıra 3. siparişim hala beklemede :)

 • Burak10 Temmuz 2013

  müşteri hizmetlerinden bvir beyefendi aradı gecikmeden dolayı üzgün olduklarını tedarikçilerinden kaynaklandığını belirtti. lakin neticeye baktığınız zaman gelecek hafta kargoya verilecek. eminim o zamanda verilemeyecek :) gelişmelerden haberdar edeceğim sizleri. verilen söz 02/07.2013 de vermiş olduğum siparişin ve 05.07.2013 de vermiş olduğum diğer siparişimin en geç 16.07.2013 de teslim edileceği yönündedir. bekliyorum..

 • Limango.com.tr Temsilcisi10 Temmuz 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

Ziyaretçi Yorumları