22 Mart 2013

Limango.com.tr Teslim Süresi Geçti Siparişim Hala Gelmedi!

Limango.com.tr'den 12.03.2013 tarihinde bir sipariş göndermiştim. Kampanya 14.03.2013' te bitti. Bugün 22.03.2013 tarihindeyiz ancak siparişim hâlâ kampanya bitti aşamasında daha depo aşamasına dahi geçemedi. Normalde öngördükleri kampanya bitiminden 7 gün sonra gönderim aşamasına geçme şartını aştılar. Ancak telefonla bilgi almak istediğimde sürekli söylenen söz ''Ürün elimize ulaşmadı'' ve ''Sizi mail ile bilgilendireceğiz'' oluyor.

Ürünün sizin elinize ulaşıp ulaşmaması benim sorumluluğumda olan bir şey değil ve beni bilgilendirmeniz ürünün geciktiği gerçeğini değiştirmeyecek ki zaten ben her gün girip kontrol ediyorum sipariş aşamalarını. Bu tür bir gecikme için telafi uygulanması gerek.

Kemal 130 Okunma

Cevaplar

  • Limango.com.tr Temsilcisi22 Mart 2013

    Merhaba, Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli üyemizin sitenizde yer alan firmamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Üyelerimiz; limango’nun ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi kurumsal internet sitemizde yer alan [email protected] adresine yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, limango Ekibi Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön